Черлидинг на батутах Sky Park!

Друзья! Спешим поделиться с вами важной новостью!

Вчера, 21 января мы подписали Меморандум про сотрудничество с одесской областной Федерацией чирлидинга и чир-спорта. Это даёт возможность всем без исключения спортсменам Федерации тренироваться на батутах нашего парка на льготных условиях.

«SKY PARK» уже долгое время поддерживает и помогает в организации спортивных и развлекательных мероприятий от ООФЧиЧ.  И подписание Меморандума  для наших организаций — это начало более тесного и продуктивного сотрудничества

Отлично отражена сущность и значимость документа в комментарии Гратия Дениса, Президента Одесской областной Федерации чирлидинга и чир-спорту:

«Те, що сьогодні  ми підписали Меморандум  дає можливість нашим спортсменам більш щільно освоїти акробатичний черлідинг. Неодноразово наші команди займали вищі щаблі п’єдесталу на національних турнірах, але з урахуванням того, що ми налаштовані підкорювати вже і міжнародні турніри, нам необхідна більш якісна підготовка. Не кожна Федерація має можливість надати своїм підопічним якісну базу для професійної підготовки. З сьогоднішнього дня я з упевненістю заявляю, що зараз ми маємо можливість займатися в одному з найбільш якісних та безпечних в Україні батутних центрів, що принесе результати вже зовсім незабаром. Ми вдячні керівництву дитячого батутного центру «SKY PARK» за допомогу і підтримку в розвитку чирлідингу та чир-спорту в Одеській області. І, звичайно, нам дуже приємно, що наші спортсмени, відвідуючи «SKY PARK», не тільки безпечно і ретельно відпрацьовують акробатичні елементи, але і приємно і весело проводять своє дозвілля поза навчання!»

Оставить комментарий